Usługi

Hydrauliczne

Pogotowie Hydrauliczne

Pogotowie Hydrauliczne

Szybkie i skuteczne usuwanie nieoczekiwanych i nagłych usterek oraz awarii hydraulicznych. Masz awarię hydrauliczną i nie potrafisz zdiagnozować problemu, coś cieknie, kapie lub się zepsuło. Zadzwoń do nas! Szybko usuwamy usterki i awarie hydrauliczne w Trójmieście i okolicach.
więcej
Wykrywanie wycieków

Wykrywanie wycieków

Nieszczelne instalacje i pęknięte rury, mokre ściany i zalane podłogi taka jest nasza codzienność. Wykrywamy wycieki punktowo bez kucia ścian i zrywania podłóg. Posiadamy profesjonalny sprzęt, znamy i stosujemy najnowsze metody wykrywania wycieków wody w różnego rodzaju instalacjach.
więcej
Osuszanie budynków

Osuszanie budynków

Profesjonalne, skuteczne i efektywne osuszanie budynków niezależnie od ich przeznaczenia. Osuszanie mieszkań, domów, hal, magazynów, obiektów użyteczności publicznej i innych budynków. Dobieramy optymalne metody w zależności od sytuacji i przyczyn powstania wilgoci.
więcej
Przeróbki instalacji

Przeróbki instalacji

Remont, a może poprawka w źle wykonanej instalacji? Nie ma znaczenia. Wykonujemy przeróbki oraz modyfikacje istniejących instalacji grzewczych i sanitarnych opartych na takich systemach jak KanTherm, TECE, Uponor, Wavin, Oventrop, Viega, Kisan, Giacomini, Geberit.
więcej
Zamrażanie rur

Zamrażanie rur

Wymiana grzejników, kaloryferów, zaworów i innych elementów bez konieczności spuszczania wody z instalacji? Dziś jest to już możliwe dzięki urządzeniu do zamrażania rur. Zamrażamy rury punktowo i szybko naprawiamy lub modernizujemy instalację. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do zamrażania rur.
więcej
Lokalizacja rur

Lokalizacja rur

Precyzyjna lokalizacja rur oraz wyznaczanie przebiegu rurociągów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Skutecznie wykrywamy rury w ścianie, podłodze a także w ziemi. W przypadku zgubionej dokumentacji lokalizacja przebiegu rur pozwoli na jej odtworzenie.
więcej
Termowizja

Termowizja

Badanie kamerą termowizyjną przydatne jest nie tylko w budownictwie np. do analizy strat cieplnych budynku ale również w hydraulice, gdzie kamera termowizyjna pozwala uzyskać informację na temat przebiegu rur instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.
więcej

Kanalizacyjne

Pogotowie Kanalizacyjne

Pogotowie Kanalizacyjne

Usuwanie nagłych i zaskakujących usterek i awarii w instalacjach kanalizacyjnych. Zapchany zlew lub toaleta, niedrożna kanalizacja w domu, mieszkaniu, firmie, biurze, urzędzie, klubie czy restauracji zdarzają się często i niemal zawsze nieoczekiwanie. Zapchana kanalizacja bywa nie lada problemem.
więcej
Czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji

Zatkana kanalizacja to nie lada problemem zarówno w domu czy mieszkaniu jak i w firmie czy instytucji. Wysokiej klasy sprzęt do udrażniania kanalizacji pozwala na nam na niezwykle skuteczne czyszczenie kanalizacji. Firmom i instytucjom polecamy okresowe czyszczenie kanalizacji.
więcej
Czyszczenie WUKO

Czyszczenie WUKO

Termin czyszczenie WUKO to potoczne określenie na czyszczenie kanalizacji z użyciem urządzeń zdolnych do wytworzenia bardzo wysokiego ciśnienia wody. Tak wysokie ciśnienie jakie uzyskuje się w agregatach WUKO pozwala nam na szybkie i skuteczne czyszczenie i udrażnianie kanalizacji.
więcej
Monitoring kanalizacji

Monitoring kanalizacji

Kamera wizyjna pozwala nam na dokładną ocenę stanu kanalizacji. Inspekcja kanalizacji daje możliwość oceny stanu rur i stopnia ich zatkania. Dzięki kamerze możemy wykryć ewentualne uszkodzenia i zapobiec w ten sposób późniejszej usterce lub awarii w instalacji kanalizacyjnej.
więcej

Najwyższej jakości usługi
w rozsądnej cenie.