O nas – kim jesteśmy

page2-img1

Jesteśmy liderami w dziedzinie hydrauliki i kanalizacji

Jesteśmy firmą hydrauliczną, która od wielu lat rozwiązuje wszelkiego rodzaju problemy hydrauliczne w Trójmieście i okolicy. Pomagamy ludziom borykającym się z awariami hydraulicznymi jak wycieki wody, cieknące krany czy niedrożna kanalizacja. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm czy instytucji. Usługi świadczymy kompleksowo, od początku do końca, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Pracujemy fachowo i solidnie, zawsze zostawiając po sobie porządek. Przyjmujemy zarówno drobne zlecenia jak i duże, wymagające więcej czasu i zaangażowania większej ilości środków. Nieważne czy to kapiący kran czy duży wyciek wody w ścianie lub pod podłogą. Lata doświadczeń oraz specjalistyczne narzędzia sprawiają, że jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu z dziedziny hydrauliki i kanalizacji.

Pogotowie hydrauliczne
i kanalizacyjne tel. 518-190-518!

Jak pracujemy

jak-dzialamy01
jak-dzialamy02
jak-dzialamy03
jak-dzialamy04
jak-dzialamy05
jak-dzialamy06
jak-dzialamy07
jak-dzialamy07
jak-dzialamy07

Usługi hydrauliczne
i kanalizacyjne z Gwarancją

Profil działalności

Usługi hydrauliczne

Wykrywamy wycieki i wszelkiego rodzaju nieszczelności w mieszkaniach, domach, biurach, firmach i instytucjach. Wykonujemy różnego rodzaju przeróbki i modyfikacje instalacji grzewczych i wodnych, posiadamy sprzęt do zamrażania rur, pozwalający na pracę w instalacjach grzewczych bez konieczności ich opróżniania. Zajmujemy się lokalizowaniem rur i termowizją.

Usługi kanalizacyjne

Czyszczenie kanalizacji mechaniczne i ciśnieniowe, pod wysokim ciśnieniem, również z wykorzystaniem specjalnego samochodu WUKO. Odtykamy zlewy, toalety, udrażniamy i czyścimy rury kanalizacyjne, studzienki, a także całe kolektory kanalizacyjne na wyjściu kanalizacji z budynków wielorodzinnych. Posiadamy sprzęt pozwalający na inspekcję i monitoring kanalizacji.

Pogotowie Wod-Kan

Usuwamy wszelkiego rodzaju awarie hydrauliczne i kanalizacyjne. Nagłe i niespodziewane awarie pojawiają się zwykle w najmniej odpowiednim momencie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów powołaliśmy zespół fachowców działających w ramach Pogotowia hydrauliczno – kanalizacyjnego, które szybko dojeżdża na miejsce i sprawnie usuwa awarie.