Pogotowie Kanalizacyjne

Pogotowie Kanalizacyjne

Usuwanie nagłych i zaskakujących usterek i awarii w instalacjach kanalizacyjnych. Zapchany zlew lub toaleta, niedrożna kanalizacja w domu, mieszkaniu, firmie, biurze, urzędzie, klubie czy restauracji zdarzają się często i niemal zawsze nieoczekiwanie. Zapchana kanalizacja bywa nie lada problemem.
Więcej
Pogotowie Hydrauliczne

Pogotowie Hydrauliczne

Szybkie i skuteczne usuwanie nieoczekiwanych i nagłych usterek oraz awarii hydraulicznych. Masz awarię hydrauliczną i nie potrafisz zdiagnozować problemu, coś cieknie, kapie lub się zepsuło. Zadzwoń do nas! Szybko usuwamy usterki i awarie hydrauliczne w Trójmieście i okolicach.
Więcej
Wykrywanie wycieków

Wykrywanie wycieków

Nieszczelne instalacje i pęknięte rury, mokre ściany i zalane podłogi taka jest nasza codzienność. Wykrywamy wycieki punktowo bez kucia ścian i zrywania podłóg. Posiadamy profesjonalny sprzęt, znamy i stosujemy najnowsze metody wykrywania wycieków wody w różnego rodzaju instalacjach.
Więcej
Czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji

Zatkana kanalizacja to nie lada problemem zarówno w domu czy mieszkaniu jak i w firmie czy instytucji. Wysokiej klasy sprzęt do udrażniania kanalizacji pozwala na nam na niezwykle skuteczne czyszczenie kanalizacji. Firmom i instytucjom polecamy okresowe czyszczenie kanalizacji.
Więcej
Czyszczenie WUKO

Czyszczenie WUKO

Termin czyszczenie WUKO to potoczne określenie na czyszczenie kanalizacji z użyciem urządzeń zdolnych do wytworzenia bardzo wysokiego ciśnienia wody. Tak wysokie ciśnienie jakie uzyskuje się w agregatach WUKO pozwala nam na szybkie i skuteczne czyszczenie i udrażnianie kanalizacji.
Więcej
Monitoring kanalizacji

Monitoring kanalizacji

Kamera wizyjna pozwala nam na dokładną ocenę stanu kanalizacji. Inspekcja kanalizacji daje możliwość oceny stanu rur i stopnia ich zatkania. Dzięki kamerze możemy wykryć ewentualne uszkodzenia i zapobiec w ten sposób późniejszej usterce lub awarii w instalacji kanalizacyjnej.
Więcej